Курс Директор з продажу — будівництво та управління відділом продажів, Ілля Рейніш | Laba (Лаба)
Відеокурс

Директор з продажу

Рахувати показники вручну й думати тільки про Excel — це не задача директора з продажу. Задача КВП — стратегічно впливати на дохід компанії. І, звісно, ​​бути лідером — мотивувати команду постійно покращувати результат. Цього вас навчить комерційний директор Laba із 12-річним досвідом у продажах.
входить до рейтингу Forbes «30 до 30»
побудував 30+ ефективних відділів продажу в різних нішах
керує відділами продажів із 150+ співробітників в Україні, Польщі, Чехії, Румунії, Угорщині, Туреччині
за 2022 рік разом із командою успішно запустив освітню платформу Laba на 4+ європейських ринках
з початку роботи в Laba збільшив обіг у більш ніж 128 разів
Знайомтесь з вашим майбутнім викладачем: ​​
Ілля Рейніш
Комерційний директор, Laba
за холодними дзвінками укладав контракти з Martell, Bentley, Ulysse Nardin, Rolex, Rixos, Swarovski
вибудував систему продажів і проводив навчання в StarLightMedia, «Агросем», FONDY, DUN, PocketBook, Mercedes-Benz, «Еко-Лавка», Kyivstar, Luxoft, виробник «Giulia»
консультує бізнес у напрямах: IT, агропромисловість, банківська сфера, страхування, туризм, виробництво, юридичний бізнес та інші
навчався у експертів світового рівня: Джордана Белфорта, Іцхака Адізеса, Браяна Трейсі, Роберта Чалдіні, Іцхака Пінтосевича, Роберта Кійосакі, Кейта Феррацці
Наш підхід — дати не просто теорію, а корисні знання, які ви зможете застосувати в роботі та досягти своїх професійних цілей.
Теми, які ви вивчите:
Побудова відділу продажів
Ваш відділ має не просто приносити прибуток, він повинен захоплювати ринок. Побудуйте відділ, де кожен продажник зможе залучати великих клієнтів, утримувати їхню лояльність до компанії та, звісно, збільшувати прибуток компанії.
Сучасні інструменти продажів
Без CRM-системи ви втрачаєте картину відносин з кожним клієнтом. Дізнайтеся, навіщо потрібна IP-телефонія, якими мають бути скрипти та як CRM-система допоможе збільшити обіг вашого бізнесу мінімум на 15 %.
Управління відділом продажів
Головна задача директора з продажу — керувати людьми та цифрами. Навчіться складати план відділу та кожного співробітника. Працюйте з аналітикою та з’ясуйте, які показники вам потрібно покращувати.
Старт:
13 липня
Длительность:
46 занять
23 години
Формат:
Відеолекції + 2 воркшопи з лектором
Мова курсу: російська

Ми проводимо останні потоки цього курсу російською мовою.

Паралельно ми працюємо над повним оновленням даного курсу. Новий потік запустимо українською. Вже зовсім скоро анонсуємо його)

Важливо! Ви можете здавати домашні завдання, спілкуватися з викладачем та отримувати зворотний зв’язок українською.

Всі нові курси, що запускає Laba в Україні викладаються виключно українською мовою. За останній час ми вже запустили 12 курсів українською, ще 8 – у розробці.

Наша мета на 2023 рік — створити найбільший вибір україномовних курсів із бізнес-тематики у світі.

p.s. ми не продаємо наші курси громадянам росії та білорусі.

Ми хочемо, щоб ви отримали найкращий досвід навчання онлайн. І для цього:
Даємо практичні знання
Щоб ви закріпили матеріал лекцій, ми розробили спеціальні практичні завдання. З їхньою допомогою ви побудуєте систему мотивації сейлзів у вашому відділі, створите власну систему лояльності та пропишете скрипти для продажу.
Підтримуємо кожного
Викладач надасть фідбек щодо домашніх завдань та відповість на всі запитання, що виникнуть протягом курсу. А наша команда допоможе у процесі навчання.
Будуємо нетворкінг
Ви отримаєте доступ до закритого телеграм-чату курсу, де зможете обмінюватися досвідом з іншими студентами, розбирати кейси та обговорювати домашні завдання.
У програмі
курсу:
Заняття 1.
Побудова сильного ВП
 • - прогнозування та планування продажів
 • - 6 складових сильного відділу продажів
 • - структура відділу продажів: B2B, В2С
Заняття 2.
Постановка планів та розрахунок цілей
 • - правильна постановка планів та розрахунок цілей
 • - постановка планів для менеджера з продажу
Заняття 3.
Аватар менеджера з продажу
 • - класифікація співробітників
 • - як виявити ідеального менеджера з продажу
Заняття 4.
Пошук і відбір менеджерів
 • - опис вакансії продажника
 • - як збирати по 25 резюме на день
 • - конкурс і відбір персоналу
Заняття 5.
Система адаптації відділу продажів
 • - місія та корпоративна культура компанії
 • - програма експрес-адаптації за 4 дні
 • - система навчання у ВП
Показати більше
Що говорять про курс наші випускники:
Тетяна Личманенко
Керівник відділу продажів у HYDROMARKET
Проходила навчання на курсі «Директор із продажу». Насамперед курс допоміг систематизувати знання, розкласти все по поличках. Але, крім цього, я дізналася багато нового і вже починаю застосовувати знання в роботі. Ми вже прописали графік адаптації менеджерів, скрипти (раніше працювали без них), запровадили щоденні звіти. Залишається пожинати результати. Окреме спасибі за домашні завдання (я згадала студентські роки) та рейтинг учасників, він мотивував робити більше та краще.

Щодо викладачів: Ілля — професіонал! Імпонує його подача матеріалу та харизма. Сподобалися й інші викладачі. Бонус курсу — компетенції КВП розглянуті з різних боків, бо справжній КВП повинен знати та вміти все!
Директор інтернет-магазину «OSTRIV»
Маю сказати, було складніше, ніж із маркетингом, але дуже пізнавально. Особлива подяка лектору — Іллі Рейнішу — за підтримку, допомогу та максимально швидкий зворотний зв’язок. Це було круто. Кому потрібно підняти відділ продажів, та і просто привести думки в голові до ладу — вам до цієї людини на курс від Laba «Директор із продажу». Laba тримає рівень. Другий курс у них — і задоволений на всі 110% Знову ж таки повторюся, кращої навчальної платформи я не зустрічав. І так, особлива-особлива подяка за допомогу та турботу моєму менеджеру Ользі. Зайшов на курс через вас вдруге - і зрозумів, що це був єдиний правильний вибір. Laba — розумних люблять!
Любов Чехомова
Директор, «Примавент»
На курсі «Директор з продажу» сподобалася структура навчання, підхід лектора до подачі, пояснює все доступними словами простою мовою.
Знання та всі матеріали з курсу будемо використовувати в майбутньому під час побудови відділу продажів, що допоможе краще налаштувати його роботу, оскільки це дуже важливий відділ компанії, який приносить гроші, а не тільки витрачає! Команда платформи Laba ніколи не залишає без уваги й завжди допомагає у розв’язанні будь-яких питань.
Вікторія Тритенко
Менеджер із розвитку каналів продажів, Київстар
Навчання допомагає підвищити не тільки свій професіоналізм і підняти себе на рівень, а й передати отримані знання менеджерам із продажу, щоб досягти суттєвих виконань планів, поставлених цілей! Сенс — поділитися та посилити команду!
Данила Туманов
Директор, ТИПОГРАФИЯ 2.0
Дякую за відмінний курс «Директор із продажу»! Курс дуже цікавий, у ньому багато модулів — пройдете від структури відділу продажів до управління. Записи занять дивитимуся ще не раз. Видимий прогрес у навчанні спонукає людей конкурувати та видавати кращий результат. Завдання, які виконав, уже почав впроваджувати, опрацьовую поточні питання. З нетерпінням чекаю на результати.

Перед курсом «Директор із продажу» проходив курс «Менеджер із продажу». Курс просто вогонь. Після проходження цього курсу збільшив свої продажі на 40 %, воронка продажів почала працювати на мене. Рекомендую!

Результати вже зараз бачу в нашій компанії, зростання продажів та збільшення середнього чека замовлень. Щоби не втрачати клієнтів і отримувати клієнтів, що повертаються. А поки що впроваджую отриманий досвід та знання у відділі продажів. Чи варто пройти курс «Директор із продажу»? Звісно, ​​варто! Якби мені поставили таке питання, я б ще раз його пройшов і постарався набрати 200 балів із 200.

PS Важливо з першого дня дивитися лекції, проходити тести, виконувати завдання. Так на курсі ви заробите більше балів, а в майбутньому вам це допоможе заробити більше грошей.
Володимир Гузь
Асоційований партнер Global Ocean Link
Про особистий досвід впровадження вивчених методів. Щодо відбору: за три дні правильного резюме прийшло 63 людини. Протягом 6 годин відібрали 9 на адаптацію. Потім 4 дні кровної адаптації, дожило 8 людей. Усі дуже мотивовані, про з/п поки що навіть не питали)
Артем Попов
Директор із розвитку бізнесу, ТОО «TKF Ratmir Company» Засновник та директор, ІП «Chemical Trading Company»
Проходив курс «Директор з продажу». Курс вів Ілля Рейніш. Сам курс для мене дав багато нового, спровокував зміни в компанії, показав основні моменти. Ілля чудовий лектор і дає практичні поради, які справді актуальні для застосування саме тут і зараз. Я йому вдячний за це. Курс коштував витрачених коштів. Тут маю на увазі не тільки матеріальні кошти, а й мій час, який, як і у всіх власників бізнесу, ультралімітований.
Аліса Корт
Гендиректор, ТОВ «Корта»
Я проходила курс із побудови відділу продажів в Іллі Рейніша. Насправді несподівано, але я в захваті. Спікер дуже зрозуміло, доступно, і водночас блискуче давав інформацію. Розбирали кейси, надавали багато прикладів. Практичні завдання теж давали змогу одразу закріпити та відпрацювати отримані знання. Запланувала пройти в «Лабі» ще два курси. З радістю рекомендую. Ось той самий випадок, коли хочеться ділитися зі світом корисністю та радити всім!)
Дана Павличко
Директор видавництва «Основи»
Дуже корисний курс для власників малого та середнього бізнесу! Проходила курс, щоб зрозуміти, як правильно побудувати відділ продажів в компанії, підвищити продажі та покращити клієнтський сервіс. Відразу скажу, що курс дуже сподобався. Ми пропрацювали скрипти продажу, впровадили мотиваційну систему, CRM, практику для нових співробітників, адаптацію, звіти з роботи з менеджерами. Ми застосували отримані знання практично і вже отримали результат. Продажі зростають!
Григорій Шевченко
Директор, співвласник студії «Мамахохотала»
Курс дуже сподобався. Впровадив усе, що радив Ілля. Приємно, що лектор відкритий для запитань — після вебінару може відповісти у Fb або поштою, якщо ти чогось не зрозумів. Нині я набрав новий відділ продажу. Впроваджую методики. Починає виходити.
Дар’я Пашкова
Керівник туристичної агенції «Поехали с нами»
Пройшла курс «Директор із продажу», який вів Ілля Рейніш. Дуже насичена програма в зручному форматі з купою корисної інформації. Жодної води, усе по суті та під будь-який тип бізнесу. Півтора місяці пролетіли непомітно. Величезний плюс у тому, що доступ до матеріалів залишається за мною постійно. Дякую Іллі Рейнішу та LABA за нові знання!
Євгенія Чухаленко
Co-owner та директор із продажу, JEScosmetology
Унікально те, що курс інфо підходить під усі ніші! Дякую за знання, відповіді в особистих, за власний досвід та самовіддачу викладачу Іллі Рейнішу.
Анастасія Романенко
Керівник відділу продажів, Смарт-карти України.
Дуже рада, що записалася на курс «Директор із продажу». Матеріал цікавий, доступний і, що найголовніше, дуже корисний. 1,5 місяці пролетіли як кілька днів. Дякую щиро Іллі та Лабі за це. Ви молодці!
Залишіть
заявку тут
Наші курси недоступні для громадян росії та білорусі
Реєструючись та натискаючи кнопку «Дізнатися вартість», ви погоджуєтеся з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.
Нові знання — крок до кар’єрного зростання. Наші випускники працюють у компаніях-лідерах на топових позиціях. Станьте одним із них.