Курс Менеджер з продажу - основи роботи грамотного сейлз-менеджера | LABA (ЛАБА)
Онлайн-курс

Менеджер із продажу

«Продажі» — це не про те, «як пощастить». Для закриття великих угод потрібен стратегічний підхід: від перших дзвінків клієнту і до роботи із запереченнями. Цього вас навчить комерційний директор Laba з 12-річним досвідом у продажах.
входить до рейтингу Forbes «30 до 30»
побудував 30+ ефективних відділів продажу в різних нішах
керує відділами продажу із 150+ співробітників в Україні, Польщі, Чехії, Румунії, Угорщині, Туреччині
за 2022 рік разом із командою успішно запустив освітню платформу Laba на 4+ європейських ринках
з початку роботи в Laba збільшив обіг більш ніж у 128 разів
Знайомтесь з вашим майбутнім викладачем: ​​
Ілля Рейніш
Комерційний директор, Laba
за холодними дзвінками укладав контракти з Martell, Bentley, Ulysse Nardin, Rolex, Rixos, Swarovski
вибудував систему продажів і проводив навчання в StarLightMedia, «Агросем», FONDY, DUN, PocketBook, Mercedes-Benz, «Еко-Лавка», Kyivstar, Luxoft, виробник «Giulia»
консультує бізнес у напрямах: IT, агропромисловість, банківська сфера, страхування, туризм, виробництво, юридичний бізнес та інші
навчався у експертів світового рівня: Джордана Белфорта, Іцхака Адізеса, Браяна Трейсі, Роберта Чалдіні, Іцхака Пінтосевича, Роберта Кійосакі, Кейта Феррацці
Наш підхід — дати не просто теорію, а корисні знання, які ви зможете застосувати в роботі та досягти своїх професійних цілей.
Теми, які ви вивчите:
Як закохати в себе клієнта
Продаж за «покликом серця» не працює у довгостроковій перспективі. Якщо ви не підготуєте базу клієнтів, не пропишете скрипти й не подумаєте заздалегідь про репутацію бренду — ви не закриєте угоду. Справжній сейлз точно знає: лояльність важливіша, тому готується не «просто продавати», а зробити з «просто покупця» клієнта.
Закриваємо великі угоди
Великі угоди — це велика відповідальність. Усе, про що ви думаєте за місяць до зустрічі: «Скоріше б закрити цю угоду». Кожен ваш сон — презентація, на якій ви втрачаєте слайди. Можна продовжувати переживати, а можна перейняти досвід в експертів-практиків.
Працюємо із запереченнями
«Мені це не потрібно», «це дорого» та просте «ні» — фрази, які ставлять у глухий кут. Якщо у вас не буде стратегії роботи із запереченнями, а лише знижки як останній аргумент, клієнт піде і навряд чи повернеться. Підійдіть до роботи із запереченнями системно: пропишіть скрипти, зберіть методи подолання заперечень і спокійно починайте розмову з клієнтом.
Тривалість:
36 занять
7 годин
Формат:
Відеолекції
Мова курсу: російська

Ми проводимо останні потоки цього курсу російською мовою.

Паралельно ми працюємо над повним оновленням даного курсу. Новий потік запустимо українською. Вже зовсім скоро анонсуємо його)

Важливо! Ви можете здавати домашні завдання, спілкуватися з викладачем та отримувати зворотний зв’язок українською.

Всі нові курси, що запускає Laba в Україні викладаються виключно українською мовою. За останній час ми вже запустили 12 курсів українською, ще 8 – у розробці.

Наша мета на 2023 рік — створити найбільший вибір україномовних курсів із бізнес-тематики у світі.

p.s. ми не продаємо наші курси громадянам росії та білорусі.

Ми хочемо, щоб ви отримали найкращий досвід навчання онлайн. І для цього:
Даємо практичні знання
Щоб ви закріпили матеріал лекцій, ми розробили спеціальні практичні завдання. З їхньою допомогою ви побудуєте систему мотивації сейлзів у вашому відділі, створите власну систему лояльності та пропишете скрипти для продажу.
Підтримуємо кожного
Викладач надасть фідбек щодо домашніх завдань та відповість на всі запитання, що виникнуть протягом курсу. А наша команда допоможе у процесі навчання.
Будуємо нетворкінг
Ви отримаєте доступ до закритого телеграм-чату курсу, де зможете обмінюватися досвідом з іншими студентами, розбирати кейси та обговорювати домашні завдання.
Програма
курсу:
Заняття 1.
Продаж: основи, міфи, специфіка
 • - чому продаж — це круто
 • - основи продажу
 • - розбір основних міфів
Заняття 2.
Як подолати страх дзвінка та відмови
 • - чого боїться менеджер з продажу
 • - лайфхак: як працювати зі страхом
 • - кейс: телефонуємо клієнту
Заняття 3.
Ключові помилки менеджерів
 • - техніка ведення розмови
 • - презентація для клієнтів
 • - розуміння конкурентів
 • - неекологічний продаж
Заняття 4.
Стратегія пошуку клієнтів
 • - як шукати клієнтів холодної бази
 • - канали пошуку клієнтів
 • - як працювати з ОПР
 • - кейс: шукаємо клієнтів
Заняття 5.
Заповіді перемовника. Частина 1
 • - правила успішних перемов
Показати більше
Що говорять про курс наші випускники:
Олександр Олексієвець
Керівник відділу продажу «Меер груп»
Закінчив курс «Менеджер із продажу». Викладач Ілля Рейніш — просто вогонь. Я в продажах понад 10 років — і все одно дізнався багато цікавого, систематизував інформацію в голові, змінив підхід до продажу та підлеглих. Тепер чекаємо на результати))) P. S. Під час навчання викладач постійно онлайн відповідав на мої запитання, які навіть часто не стосуються домашнього завдання або навчання. Успіхів, терпіння та продавайте більше)))
Олена Киричук
Власниця компанії RichHills
Я власниця бізнесу і ніколи не займалася продажами. Але мені стало цікаво, і я долучилася до роботи відділу продажу. Ми тепер продаємо усе один одному, навіть печивко до чаю))) Вчимося й далі на курсі «Керівник відділу продажу».
Керівник відділу продажу в IT Business School
Після кожного модуля ми отримували домашнє завдання, яке потрібно було виконати вчасно (допомогло НЕ халтурити), матеріали заняття, список рекомендованої літератури, різні файли, які надалі можна інтегрувати у своєму бізнесі. Протягом усього курсу була своєчасна та якісна підтримка клієнтського відділу, за це окреме спасибі Альоні та Олі (за телефоном, у соціальних мережах і на самій платформі). І це було мегазручно для мене! Ти можеш у будь-який зручний спосіб поставити запитання. Викладач курсу — експерт із багаторічним досвідом, який на онлайн-заняттях у режимі реального часу відповідав на усі запитання, що виникали. У телеграм-чаті завжди був викладач, і модератор протягом 20 хвилин відписував на всі запитання. Коли в мене виникло бажання особисто познайомитися з викладачем в офісі компанії, мене з радістю прийняли та відкрито відповіли на всі мої запитання. За це красно дякую Іллі Рейнішу. Я на 1000% рекомендую курси Laba, ви не пошкодуєте (я пройшов курс «Менеджер із продажу», а мої друзі проходили курси з PR та «Директор із продажу», всі в захваті)! Якщо ви хочете здобути якісні знання, які потім зможете інтегрувати в роботу й отримати ефект від цього, то навіть не замислюйтеся, чи проходити навчання в Laba, сміливо вчіться! Ви не пошкодуєте!
Антоніна Кузнєцова
Менеджер із роботи з корпоративними клієнтами
Винесла для себе корисні фішки, як, наприклад, СПІН-запитання і техніки продажу на івентах. СПІН-запитання — це окрема тема: якщо їх грамотно пакувати, то клієнт сам собі продає! Наприкінці залишається сказати тільки «Оформлюємо?». Подача від Іллі мені сподобалася: чітко, зрозуміло, дає відповідь на будь-яке запитання про продаж) Перевірте самі, пройшовши навчання)
Святослав Яковлєв
Менеджер із роботи із замовниками в ТОВ «С-Терра СиЭсПи»
Курс, безперечно, коштує своїх грошей. Особисто мені нові знання допомогли ширше поглянути на підготовку до переговорів. Завдяки категоризації замовників на групи, збору інформації із зовнішнього середовища вдалося досягти більших результатів за меншу кількість зустрічей. Я в захваті!:D Процес підготовки до зустрічі тепер є настільки фундаментальним для мене, що я передаю всі свої поточні задачі референтам, доки не буде проведено ґрунтовну підготовку. Раніше в процесі підготовки я наголошував на тому, щоби розповісти, які ми молодці. Тепер я максимально збираю інформацію про співрозмовника аж до його захоплень. Шукаю зовнішні чинники, що впливають на роботу замовника. Це дає змогу показати не лише вузькоспрямовану експертність у нашій сфері.
Залишіть
заявку тут
Наші курси недоступні для громадян росії та білорусі
Реєструючись та натискаючи кнопку «Дізнатися вартість», ви погоджуєтеся з умовами договору-оферти та політикою конфіденційності.
Нові знання — крок до кар’єрного зростання. Наші випускники працюють у компаніях-лідерах на топових позиціях. Станьте одним із них.