LABA
Для відстеження статусу замовлення - авторизуйтесь
Введіть код, надісланий на пошту Введіть код із SMS, який був надісланий на номер
anastasiiasytar@gmail.com
Код дійсний протягом 5 хвилин Код з SMS дійсний протягом 5 хвилин
Ви впевнені, що хочете вийти?
Сеанс завершено
На головну

Пошук

Наші викладачі

Наші викладачі

У нас викладають практики, в яких ми впевнені. Кожен з них - експерт у своїй сфері. Кожен готовий поділитися знаннями і досвідом. Кожен - любить і вміє викладати.

Викладачі

Фільтр

Викладачі про LABA

Александр Кучерук
Павел Хариков
Алексей Вощак
Татьяна Лукинюк

Олександр Кучерук

Ex-product маркетолог Microsoft

«Із LABA ми співпрацюємо уже 3-й рік і разом запустили 35 потоків курсу «PowerPoint». Вони горять своєю справою, роблять корисний контент і системно підходять до всіх процесів, а це підкуплює. Мені, як спікеру курсу, працюється легко, а це заслуга всієї команди. Дякую, друзі. Далі — більше!»

Павло Хариков

Head of PMO Kyivstar

«Вести навчальний курс — це крута можливість переключитися зі своєї роботи у світ цікавого і яскравого обміну досвідом, у якому студенти вирішують практичні завдання, вибудовують нове розуміння, ламають неефективні шаблони поведінки, ростуть над собою вчорашніми — все це на твоїх очах і з твоєю допомогою — кайф! А команда LABA просто, незамінно і природно роблять все це можливим»

Олексій Вощак

фахівець із фінансового контролю групи компаній FDI

«LABA дає можливість ділитися знаннями. Працювати з LABA цікаво і комфортно»

Тетяна Лукинюк

генеральний директор RedBull Україна

«Я обожнюю співпрацювати з LABA, тому що вони оперативні, чіткі і чутливі. Окреме задоволення — це технології, які вони використовують для забезпечення зручності роботи зі студентами. Я відчуваю себе не просто запрошеним лектором, а частиною великої освітньої команди, яка робить цей світ кращим!»