60+ ресурсів із вакансіями для дистанційки у всьому світі | Бsзнес-школа Laba (Лаба)
Для відстеження статусу замовлення - авторизуйтесь
Введіть код, який був надісланий на пошту Введіть код із SMS, який був надісланий на номер
anastasiiasytar@gmail.com
Код дійсний протягом 2 хвилин Код з SMS дійсний протягом 2 хвилин
Ви впевнені, що хочете вийти?
Сеанс завершено
На головну

Пошук

Зміст

Хто шукає роботу: 60+ ресурсів із вакансіями для дистанційки в усьому світі

Добірка для маркетологів, продажників, дизайнерів, HR-ів, айтівців та інших фахівців.

cover-60resourse-6256d07ada055954112974.jpg

Коли в 2020 році весь світ перейшов на дистанційку — ніхто не думав, що це лише розминка. У 2022 році обставини змушують багатьох роботодавців зменшувати навантаження і зарплати, відправляти команди в неоплачувану відпустку чи взагалі скорочувати співробітників.

Ми не будемо казати: «не хвилюйтеся». Замість цього зібрали для вас 60+ каналів, сайтів і платформ, на яких ви точно зможете знайти відповідне місце. Майже кожен ресурс пропонує вакансії як в Україні, так і в усьому світі. Зберігайте список і пересилайте всім, кому це може стати в нагоді.

Вакансії у креативних індустріях: маркетинг, комунікації, копірайтинг, дизайн

Ad Good as Hell — вакансії у сфері PR, SMM, маркетингу, а також корисні новини і кейси. Вакансії публікуються добіркою в одному повідомленні один раз на декілька днів. Без спаму та зайвої інформації.

Digital masons — канал про digital-маркетинг та комунікації в Україні, з публікацією вакансій SEO-фахівців, PR-менеджерів, копірайтерів, редакторів, SMM-менеджерів etc. Пропозиції публікуються добіркою раз на тиждень-два. У добірках часто є вакансії для керівних посад.

Крезюме Вакансії — канал із вакансіями в креативних індустріях: проджект-менеджери, PR-менеджери, журналісти etc. Пропозиції роботи публікуються майже щодня. Одне повідомлення — одна вакансія.

Робота | Вакансії України | A-play — канал з вакансіями у сферах менеджменту, маркетингу, цифрової та креативної індустрії. Оголошення публікуються щодня по декілька разів, із детальним описом та вимогами.

NON-tech Jobs in IT — канал, де розміщуються нетехнічні вакансії в IT-компаніях: management, marketing, PR, PM, sales etc. Одна-дві публікації вакансій щодня. Перевага каналу — в описі завдань та «плюшок» компаній. Більшість оголошень англійською мовою.

В стиле digital — канал з вакансіями у сфері digital для SMM, копірайтерів, стратегів, таргетологів і модераторів. Пропозиції роботи публікуються раз на декілька днів. Автор каналу особисто перевіряє актуальність вакансій.

Space job | IT — у каналі публікуються вакансії та події компаній у media та digital сферах, а також розміщуються резюме кандидатів. Щодня в каналі з'являється декілька оголошень.

Remote job — англомовний канал, переважно з вакансіями у сфері маркетингу, проджект-менеджменту, також трапляються пропозиції для IT. Оголошення публікуються щодня декілька разів, винятково англійською мовою.

Рекомендуємо прочитати:

img-win-win-61a0ee98b4cbc174923136.jpg

10 правил переговорів із майбутнім роботодавцем

Читати

Навзаєм Чат — відкритий чат для нетворкінгу в креативно-культурній сфері, з рубрикою #навзаєм_хант — пропозиції про пошук роботи, відкриті вакансії, співпрацю та колаборації.

No shelter — сайт, на якому українські креативники можуть розмістити своє резюме та портфоліо для роботи з міжнародними замовниками та роботодавцями.

Startup jobs — ресурс із вакансіями в IT-компаніях у сферах маркетингу, дизайну, продакт-менеджменту тощо. Тут зібрані пропозиції компаній, які хочуть підтримати мігрантів із України. Публікуються вакансії в компаніях Португалії, Німеччини, Італії, Нідерландів та Іспанії. Пропозиції роботи як віддалено, так і на локаціях.

Airtable — сервіс зробив свою добірку актуальних вакансій у креативних індустріях. Тут зібрані та регулярно оновлюються пропозиції від компаній зі всього світу. Вакансії передбачають можливість працювати віддалено, так і на локаціях. Також сервіс Airtable створив анкету для дизайнерів, котрі шукають роботу.

Designers United for Ukraine — сайт, на якому українські дизайнери можуть знайти замовників або нову роботу.

є!Креатив — некомерційний ресурс, на якому українські креативники можуть знайти замовлення від європейських компаній. Рівень гонорару відповідає європейському ринку.

Vogue Business Talent — вакансії у креативних та фешн-індустріях у всьому світі. На сайті розміщуються пропозиції для маркетологів, мерчендайзерів, фахівців із комунікацій, продажу, etc. Тільки для кандидатів із високим рівнем знання англійської та німецької мов.

Фрілансер-копірайтер, Работа для пишущих, Робота для Креаторів, Маркетинг / Реклама / Digital / SMM – Україна, Фрілансери України — групи в Facebook, де можна знайти замовника або новий проєкт, а також розміщувати свої резюме і портфоліо.

Вакансії в IT-сфері: developers, software architects, engineers, lead generators etc

Окрім відомих DOU, Djinni і LinkedIn для пошуку роботи в IT-сфері, з'явилися нові канали та ресурси. Деякі з них створені спеціально для підтримки українських фахівців, які втратили роботу під час війни в Україні.

Wanna Work | IT вакансии — канал з вакансіями для українців у сфері IT-технологій. Пропозиції про роботу публікуються щодня по декілька разів. Перевага каналу в заявлених гонорарах та докладний опис вакансій. Окрім технічних спеціальностей, зустрічаються інші вакансії в IT-компанії, н.п. офіс-менеджер, рекрутер, менеджер із продажу та ін.

LX IT — IT-вакансії у прогресивному бізнесі та інноваційних стартапах. Оголошення публікуються 1-2 рази на день, з докладним описом вакансії. Перевага каналу в хештегах, за якими можна легко шукати відповідні пропозиції.

IT Tech jobs & Conferenza — англомовний канал із IT-вакансіями та подіями у сфері IT. Вакансії публікуються щоденно. Крім middle- та senior-позицій, також зустрічаються пропозиції для джунів та студентів. Окрім вакансій у каналі публікують анонси світових IT-подій, вебінарів і навчань.

Вакансии без печенек — канал із вакансіями в IT, інженерії, діджиталі та суміжних сферах. Переважно пропозиції із гонорарами до $1000. Пропозиції розміщуються декілька разів на місяць. Окрім вакансій, також публікуються можливості стажування в IT-сфері.

Recruitika — сервіс пошуку роботи від сайту AIN.UA. Перевага сервісу в налаштуваннях і фільтрах — сфери, локація, формат, досвід etc. Є можливість підписки на нові вакансії. Також сервіс надає можливість анонімного пошуку роботи.

Toptal — платформа для фрілансерів у сфері IT. Особливість ресурсу в тому, що тут неможливо просто зареєструватися — кожен фахівець має заповнити онлайн-форму та пройти відбіркову співбесіду.

Vanhack — ресурс, на якому замовники з усього світу можуть найняти фахівця з України без плати за найм. Також сервіс допомагає українцям з оформленням документів і віз для переїзду.

Вакансії у HR-сфері: HR-менеджери, рекрутери, корпоративні психологи

HR & рекрутеры (UA) — канал із HR-вакансіями у напрямках IT, FinTech, Digital, Marketing. Пропозиції про роботу публікуються від одного до кількох разів на день. Оголошення як від українських, так і від зарубіжних роботодавців. Розглядається як ремоут, так і офлайн-робота.

Чат для HR — чат для HR і рекрутерів, у якому, крім нетворкінгу, кейсів та професійних лайфхаків, учасники публікують вакансії та рекомендують кандидатів.

HR вакансии и резюме — живий чат для комунікації та обміну вакансіями та резюме. Публікуються пропозиції для HR-ів від рівня junior — до senior. Чат без реклами, однак іноді модерація чату пропускає офтоп та політичні дискусії.

HR-events — корисний канал для HR-ів та рекрутерів. На каналі анонсують онлайн-заходи для фахівців у сфері HR, особливо актуальних під час війни в Україні, н.п. «Перспективи роботи HR та рекрутерів у нових реаліях», «Особливості працевлаштування у Литві», «Рекрутинг у Румунії» etc.

Вакансії з різних сфер: від продажів та IT — до менеджменту і дизайну

Happy Monday — канал кар'єрної платформи happymonday.ua. На каналі публікують актуальні вакансії із можливістю працювати віддалено або у європейських містах. Окрім добірок вакансій для сейлзів, девелоперів, маркетологів, копірайтерів etc., на каналі також публікують анонси вебінарів і лайфхаки для кар'єрного стрибка.

Sell Hard – Play Hard — канал із вакансіями та резюме у сфері продажу. Розміщення вакансії для роботодавця платне ($10), розміщення резюме для кандидатів безкоштовне. Пропозиції публікуються один раз на декілька днів.

Executive_search_ua — живий чат, в якому учасники розміщують вакансії з пошуку топових фахівців — CEO, CMO, COO, HRD та інші пропозиції з гонорарами від €2000.

HR & рекрутери України — найбільший рекрутерський чат України. Тут публікують вакансії та розміщують резюме кандидатів із різних сфер діяльності компаній.

DeXто | Удаленка — канал із пропозиціями віддаленої роботи у сферах продажу, маркетингу, комунікацій, продакт- та проджект-менеджменту etc. Вакансії публікуються щодня по декілька оголошень із детальним описом.

Lobby X — канал із вакансіями з різних сфер — від аналітиків та розробників — до психологів і фахівців із фандрайзингу. Щоденні публікації з докладним описом. Також автори каналу створили базу талантів, яка допоможе кандидатам і замовникам знайти одне одного. Залишити свою анкету можна тут

Goodjob — канал із пропозиціями роботи для тих, хто постраждав від війни в Україні. Вакансії публікуються від українських та зарубіжних роботодавців. Тільки спеціалізовані пропозиції — контент-менеджери, продюсери курсів, маркетинг-менеджери тощо. Крім цього на каналі публікують подкасти та рекомендації щодо пошуку роботи. Також автори каналу розробили бот @findyourgoodjobbot

Робота онлайн | Україна — канал із вакансіями віддаленої роботи без знання англійської мови — менеджери з продажу, оператори чатів і call-центрів, редактори, маркетологи, таргетологи тощо. Пропозиції публікуються щодня, також оновлюється статус, коли вакансія закривається.

Workado — віддалені вакансії — віддалені вакансії — канал із віддаленими вакансіями та пропозиціями гібридної роботи. Автори каналу публікують добірки вакансій у сферах IT, sales, маркетинг, комунікації, контент та інші. Оголошення публікуються щодня з описом і без спаму.

Базу збирає вакансії — канал із пропозиціями про роботу в напрямках IT, HR, PR, продаж, копірайтинг, туризм, косметологія та інші. Вакансії по всій Європі та в Україні.

Робота Українцям, Допомога в працевлаштуванні, JOB for Ukrainians — канали з вакансіями для українців як в Україні, так і за кордоном. Вакансії з різних сфер — від IT до «збирання ягід». Пропозиції публікуються по декілька вакансій на день.

Work.ua і Robota.ua створили розділи — «Робота в інших країнах», де українці можуть знайти пропозиції різних напрямків і країн. Також сервіс Robota.ua запустив чат-бот для пошуку роботи: @robotaua_now_bot. Крім цього, розвиваються й інші сервіси.

Робота для українців за кордоном — ресурс від джоб-сайту Jooble. На сайті, крім можливості знайти вакансії та розмістити резюме, опубліковані також корисні поради з працевлаштування. Крім цього, є можливість переглянути вакансії окремо за країнами, які приймають біженців з України.

Jobs for Ukrainians — сайт для пошуку роботи для українців з можливістю налаштування детальних фільтрів. Окрім пошуку вакансій, також є можливість розмістити резюме.

Openings | Grammarly Careers — вакансії різних профілів міжнародної IT-компанії: корпоративний сектор, IT, HR, маркетинг, дизайн, продаж. Робота як в Україні, так і за кордоном. Усі пропозиції компанії — віддалена робота.

Рекомендуємо прочитати:

img-newman-61a0e7a306a0e779959376.jpg

Нова робота: як допомогти співробітникові пройти адаптацію

Читати

UA Talents — ресурс для працевлаштування українців, які вимушено перемістилися до інших міст України або за кордон. Перевага ресурсу в фільтрах — є можливість налаштувати країну, формат, а також вибрати вакансії без вимог іноземної мови.

Upwork — міжнародний сервіс англійською мовою для пошуку постійної або проєктної роботи, фрілансу, а також команд для проєктів. Міжнародна фріланс-біржа, завдяки якій замовники та виконавці знаходять один одного. Тут шпаргалка про те, як розпочати роботу із сервісом.

Freelance.ua та Freelancehunt — українські аналоги Upwork. Біржі дистанційної роботи в Україні.

Hire for Ukraine — сервіс, де українські фахівці можуть розмістити своє резюме для пошуку роботи як в Україні, так і в усьому світі. Свої профілі створюють HR-менеджери, IT-фахівці, представники креативних сфер, архітектори, дизайнери та ін.

RemoteUkraine — ресурс, який допомагає знайти роботу в усьому світі кваліфікованим українцям, якщо через війну вони втратили дохід. На платформі вже понад 7000 резюме та понад 2500 пропозицій роботи.

Бажаєте отримувати дайджест статей?

Один лист з найкращими матеріалами за місяць. Підписуйтесь, аби нічого не проґавити.
Дякуємо за вашу підписку!
Курс з теми:
«People Management»
HR і рекрутинг
Веде Олександра Альхімович
25 липня 19 вересня
Олександра Альхімович