Laba / Лаба — навчальні онлайн курси із сертифікатом. Інтерактивне навчання | Laba (Лаба)
Для відстеження статусу замовлення - авторизуйтесь
Введіть код, який був надісланий на пошту Введіть код із SMS, який був надісланий на номер
anastasiiasytar@gmail.com
Код дійсний протягом 2 хвилин Код з SMS дійсний протягом 2 хвилин
Ви впевнені, що хочете вийти?
Сеанс завершено
На головну

Пошук

Фільтр

Популярні тематики:

Старт курсу:

Мова курсу:

Відгуки
«Пройшла дуже насичений курс «Директор з маркетингу». Дуже багато свіжої інформації, тепер у мене зовсім інший погляд на правильну побудову команди та стратегічне планування. Величезне спасибі Тетяні Лукінюк і команді Laba за виконану роботу! Наполегливо рекомендую!»
«Advanced Excel — цікавий курс для тих, хто “все знає”, але давно не тримав руку на пульсі новинок в Excel. Усе дуже доступно та детально. Динамічно й не нудно навіть про те, що вже не нове».
«Навіщо я пішла на курси? Тому що хочеться розвиватися, вдосконалюватися і йти в ногу з часом. Курс «Фінансове моделювання» кардинально змінив мої підходи до роботи. Тепер, коли складатиму бюджети та звітності, буду застосовувати отримані на курсі знання. Головний висновок — "Немає межі досконалості"».
«Я вирішила пройти курс "PR-менеджер", оскільки працюю в суміжній з комунікаціями сфері і хотіла б далі розвиватися в цій галузі. Курс з Антоном Гливинським вийшов насиченим, практично орієнтованим і цікавим. Спасибі такому професійному та чуйному лектору :-) Дякую Laba за цей продуктивний час!»
«Олег Зубченок — дуже сильний і емпатичний викладач із глибокою експертизою в управлінні бізнес-процесами. Сам курс "Побудова бізнес-процесів" — відмінний синтез якісно опрацьованої теорії і практичних кейсів».
photo
Карина Аванесова
маркетинг-директор
у Baltic Beach, Латвія
photo
Олександра Крилова
помічник фінансового директора
у ТОВ «Бруклін-Київ Порт»
photo
Марія Невмержицька
головний бухгалтер
у «Альпіна Паблішер»
photo
Анна Хомуткова
референт у Посольстві
Австрії в Україні
photo
Ігор Бєлов
New product development
manager, VOLIA
Наші переваги
За кожним онлайн-курсом в Laba стоїть велика команда професіоналів — викладачі-практики, досвідчені продюсери, методисти, редактори та інші. Усі ми намагаємось робити процес навчання таким, щоб вам захотілося повернутися до нас знову.
Ваше навчання проходить онлайн. На всі ваші запитання відповідають. На усі домашні завдання дають зворотний зв'язок.
Ми гарантуємо вам постійну підтримку від нашого клієнтського сервісу. Ви здивуєтесь, наскільки комфортним може бути навчання.
Ми розробили власну LMS (Learning Management System), щоб мотивувати вас досягати максимальних результатів на кожному курсі.
Наша акредитація

Ми маємо партнерства з міжнародними професійними організаціями:

uk_logo
Міжнародний інститут бізнес-аналізу (IIBA)
CPD_logo
Служба сертифікації навчання CPD