Я — самозванець. Яка ціна моїм скілам? За помилку не звільнять? | Laba (Лаба)
Для відстеження статусу замовлення - авторизуйтесь
Введіть код, який був надісланий на пошту Введіть код із SMS, який був надісланий на номер
anastasiiasytar@gmail.com
Код дійсний протягом 5 хвилин Код з SMS дійсний протягом 2 хвилин
Ви впевнені, що хочете вийти?
Сеанс завершено
На головну

Пошук

Я — самозванець. Яка ціна моїм скілам? За помилку не звільнять?

Мене не візьмуть, бо є хтось дешевший?

684-685418e3f4002937134612.webp

Скільки «oк» брати за свою роботу?

00:00

Підписатися на подкаст «Вдих-робота-видих»

Цей Q&A — останній епізод першого сезону «Вдих-робота-видих». Ми з командою йдемо на короткі канікули, але скоро повернемося з оновленим форматом. А сьогодні Крістіна й Катя в кадрі знову вдвох — і це означає, що у фокусі не герой та його історія, а ваші болі, які ми зібрали з LinkedIn. 

Ось що ми розібрали цього разу:

— чому класні спеціалісти демпінгують свою ціну і як це шкодить ринку

— синдром самозванця: можливо, з навичками все ок, а ми просто себе знецінюємо

— а може, визнати свої слабкі сторони — це насправді про силу

— перфекціонізм і чому від нашої ідеальності можуть страждати інші 

— чи має людина «горіти» своєю роботою

Таймкод:

0:00 — інтро

1:44 — демпінг і синдром самозванця

16:04 — «ні, значить ні»?

19:55 — перфекціонізм і зацикленість на ідеальності

29:28 — чому нам складно помилятися?

34:25 — люди «просто працюють», а не горять справою?

40:20 — як не «вростати» в проєкт