Цей Q&A — останній епізод першого сезону «Вдих-робота-видих». Ми з командою йдемо на короткі канікули, але скоро повернемося з оновленим форматом. А сьогодні Крістіна й Катя в кадрі знову вдвох — і це означає, що у фокусі не герой та його історія, а ваші болі, які ми зібрали з LinkedIn.
Ось що ми розібрали цього разу:
— чому класні спеціалісти демпінгують свою ціну і як це шкодить ринку
— синдром самозванця: можливо, з навичками все ок, а ми просто себе знецінюємо
— а може, визнати свої слабкі сторони — це насправді про силу
— перфекціонізм і чому від нашої ідеальності можуть страждати інші
— чи має людина «горіти» своєю роботою
Таймкод:
0:00 — інтро
1:44 — демпінг і синдром самозванця
16:04 — «ні, значить ні»?
19:55 — перфекціонізм і зацикленість на ідеальності
29:28 — чому нам складно помилятися?
34:25 — люди «просто працюють», а не горять справою?
40:20 — як не «вростати» в проєкт