Slocum David, ACADEMIC DIRECTOR & PROGRAM ADVISER В GOOGLE — лектор бізнес-школи Laba (Лаба)
Для відстеження статусу замовлення - авторизуйтесь
Введіть код, який був надісланий на пошту Введіть код із SMS, який був надісланий на номер
anastasiiasytar@gmail.com
Код дійсний протягом 2 хвилин Код з SMS дійсний протягом 2 хвилин
Ви впевнені, що хочете вийти?
Сеанс завершено
На головну

Пошук

Slocum David

Academic director & program adviser в google

Slocum David

  • Academic Director & Program Adviser у Google, де забезпечує інтелектуальне лідерство й академічну підтримку для покращення різноманітності, справедливості та інклюзії (DEI) у творчій, дизайнерській, технологічній і медіагалузі.
  • Співзасновник у Global Leadership — міжнародній освітній, дослідницькій та консультаційній фірмі лідерства, що діє в США, Європі та Китаї.
  • Амбасадор Міжнародного фестивалю творчості Cannes Lions у 2022 році.
  • Сертифікований коуч із лідерства з 2009 року; працює з керівниками та власниками бізнесу в Європі, MENA та Америці в різних галузях: від маркетингу, медіа та великих технологій — до бізнес-аналітики та стратегічного консалтингу.
  • Професор практики Thunderbird School of Global Management (Університет штату Арізона, США) з 2021 року та професор креативного лідерства й академічний радник Берлінської школи креативного лідерства (Університет ім. Штайнбайса, Німеччина).
  • Консультував керівників та корпоративних клієнтів у понад 20 країнах: Adobe, Boeing, Міжнародний фестиваль творчості Cannes Lions (Ascential), Facebook, Google, Grupo Padrão, McDonald’s, Middle East Broadcasting Networks (MBN), SABIC, UNESCO, Unilever і Міністерство оборони США.

Викладач працював у цих компаніях:

Google