5 жінок-СЕО з найбільшою зарплатою у світі | Бізнес-школа Laba (Лаба)
Для відстеження статусу замовлення - авторизуйтесь
Введіть код, який був надісланий на пошту Введіть код із SMS, який був надісланий на номер
anastasiiasytar@gmail.com
Код дійсний протягом 2 хвилин Код з SMS дійсний протягом 2 хвилин
Ви впевнені, що хочете вийти?
Сеанс завершено
На головну

Пошук

Зміст

5 жінок-СЕО з найбільшою зарплатою у світі

Хто вони та скільки заробляють.

cover-63a887f811a83950946015.png

У 2022 році 44 організації зі списку Fortune 500 очолюють жінки. Це на три компанії більше, ніж у 2021 році, але все одно замало. Різниця у зарплатах чоловіків та жінок також досі існує. Згідно зі звітом Payscale, у 2021 році жінки отримували 81 цент на кожен долар, зароблений чоловіками.

Попри таку статистику, жінки продовжують доводити свою значущість у бізнес-світі, обіймаючи керівні посади у провідних компаніях. З кожним роком дискримінація за гендерною ознакою все більше вважається моветоном.

Зібрали історії 5 жінок-лідерів із найвищими зарплатами у світі. Розбираємось, яка освіта та майндсет дозволяють їм заробляти десятки мільйонів на рік.

До речі, скоро в Laba стартує курс «Women in Leadership», який проведе Ноель Сільвер — Global Partner, AI & ANALYTICS в IBM.

#1. Ліза Су, Advanced Micro Devices

Ліза Су — найбільш оплачувана жінка-керівник у світі. У 2014 році її призначили гендиректором AMD — найбільшого виробника інтегрованої електроніки.

Стати СЕО Лізі допомогли наполегливість, рішучість та неординарний підхід до роботи. «Не бійтеся змінювати сферу, в якій ви працюєте, та створюйте нові стандарти», — радить вона.

Як усе починалося

▫️ Ліза Су народилася у Тайвані, але ще дитиною переїхала з сім'єю до Нью-Йорка. Її батько був статистиком, а мати — бухгалтером.

▫️ У школі Ліза проявляла великий інтерес до точних наук, мріяла стати інженером. У 10 років одним із улюблених її захоплень було складання та розбирання радіокерованих автомобілів брата.

▫️ У 1994 році Ліза закінчила Массачусетський технологічний інститут та отримала ступінь доктора електротехнічних наук.

▫️ Свою кар'єру Су розпочала у технологічній компанії Texas Instruments. А через рік перейшла до IBM, де виросла від звичайного дослідника до віцепрезидента Центру розробок. Усього в IBM Ліза пропрацювала 13 років.

Акції злетіли на 1300%: як Лізі вдалося запобігти банкрутству AMD

В AMD Ліза Су прийшла у 2012 році — на посаду старшого віцепрезидента. Вона курувала глобальним бізнес-юнітом компанії, займалася розробкою чіпів для консолей Playstation 4 і Xbox One.

У 2014 році AMD перебувала на межі банкрутства. Причин було декілька: зниження продажу ПК із процесорами AMD, жорстка конкуренція з Intel, падіння доходів від ігрових консолей. У цей період Су призначили гендиректором, і насамперед вона визначила ключовий вектор компанії.

«Для технологічного бізнесу важливо вирішити, у чому ви справді гарні, — каже Су. Потрібно визначити ДНК компанії та вдосконалити її з огляду на потреби ринку».

Щоби вивести AMD із кризи, Ліза зосередилася на технологіях нового покоління: хмарних обчисленнях, центрах обробки даних, штучному інтелекті та іграх.

«Створювати чудові продукти, поглиблювати відносини з клієнтами та спрощувати все, що ми робимо», — три головні цілі, які Су озвучила на перших загальних зборах на посаді гендиректора.

Чітка технологічна дорожня карта та вибір правильних ринків допомогли залучити нових клієнтів та вивести компанію з кризи. Під керівництвом Лізи були розроблені чіпи для нової лінійки мікропроцесорів, прискорені процесори (APU) та графічні чіпи. Мікропроцесор AMD Ryzen x64/x86 відразу зайняв 11% ринку.

Вже в середині 2020 року акції AMD злетіли на 1300%. Їх вартість збільшилася в 25 разів, порівнюючи з кризовим 2014-м.

Ліза вважає, що в основі культури компанії має бути навчання — лише тоді вона розвиватиметься. Щоквартально Су просить свою команду викладатися на 5% більше. І каже, що саме підхід «трохи краще наступного разу» вернув AMD із краю прірви до прибутковості.

Ліза продовжує керувати компанією і зараз. Станом на грудень 2022 року ринкова капіталізація AMD становить $107,11 млрд.

2. Мері Тереза ​​Барра, General Motors 

Важко знайти когось, хто знає General Motors краще, ніж Мері Барра. Вона прийшла на підприємство стажистом і залишається в компанії вже 42 роки. У 2014 році Мері призначили генеральним директором GM. Вона перша в історії жінка, яка очолила автовиробника.

Як усе починалося

«Батьки навчали нас із братом, що треба багато працювати, щоби чогось досягти. Вони мали рацію», — згадує Барра.

▫️ Мері народилася у Роял-Оук, штат Мічиган. Її батьки — фіни, батько працював на автомобільному заводі, а мати була домогосподаркою.

▫️ Після школи Барра вступила до Інституту General Motors, де вивчала електротехніку. Мері дуже хотіла побудувати кар'єру в автопромисловості.

▫️ Студенткою влаштувалась у GM стажистом у заводському цеху. Зароблені гроші використала на оплату навчання.

Як розвивається General Motors під керівництвом Мері Барра

Після стажування Мері підвищили до інженера та адміністратора. Побачивши перспективу у молодій спеціалістці, компанія оплатила її навчання ділового адміністрування у Стенфорді.

Кар'єра Мері швидко пішла вгору. У 2008 році її призначили віцепрезидентом із глобального машинобудування. Потім — віцепрезидентом глобального відділу кадрів та віцепрезидентом із глобальної розробки продуктів.

У 2014 році Барра стала головним виконавчим директором GM. Але вже в перший рік їй довелося зіткнутися з великими складнощами. Через дефектні вимикачі запалювання травмувалися 275 людей, 124 — загинули. GM стала центром одного з найгучніших скандалів США.

Сенат розпочав розслідування, Мері кілька разів викликали для надання свідчень. GM виплатила компенсації сім'ям жертв та постраждалим. Барра звільнила 15 працівників, у тому числі 8 керівників, які не змогли вчасно виявити та усунути неполадки.

Репутація GM сильно постраждала. Щоб її поновити, Мері вирішила зробити ставку на нові технології. У 2016 році компанія розробила перший електромобіль із запасом ходу 200 миль (Chevy Bolt EV) — на той момент найкращий показник серед компактних електрокарів.

Паралельно GM зайнялася виробництвом безпілотних машин. Разом зі стартапом Cruise компанії вдалося розробити автомобілі Cruise Origin та Chevrolet Bolt. А ще запустити сервіс «роботаксі» 2022 року в Сан-Франциско — планується, що до 2030 року він приноситиме концерну до $50 млрд на рік.

У Chevrolet Bolt водій може бути для підстрахування. Cruise Origin — це безпілотник для таксі нового покоління. У ньому немає керма, педалей та місця для водія (людське кермування взагалі не передбачено).

 

«Я бачу речі не такими, якими вони є, а якими мають бути», — зазначає Барра.

У жовтні 2021 GM оголосила про нові цілі: подвоїти виторг до 2030 року і перевершити за продажем Tesla. У 2022 році Барра повідомила про плани інвестувати $7 млрд у завод із виробництва електропікапів та акумуляторних батарей. До 2025 року компанія планує випустити 30 нових моделей електрокарів.

У GM кажуть, що Мері — справедливий та емоційно стабільний керівник. Вона вважає за краще швидко розв'язувати проблеми, більше діяти, ніж говорити, довіряє та дає команді свободу вибору.

Ще коли Мері керувала відділом кадрів, одним із перших її рішень стала заміна 10-сторінкового дрес-коду на «вдягатися належним чином». Тоді Барра пояснила, що відсутність розпоряджень дає працівникам можливість розвиватися.

3. Фібі Новакович, General Dynamics

Фібі Новакович — одна з небагатьох жінок-керівників у військово-промисловій сфері. З 2013 року вона є головою правління та гендиректором оборонного гіганта General Dynamics.

Як усе починалося

▫️ Фібі народилася у Вірджинії, США. Її батько приїхав до Штатів із Сербії у 17 років, всього з $50 у кишені, але згодом став офіцером військової розвідки. Саме він вплинув на рішення Фібі працювати на уряд, а потім на одне з провідних оборонних підприємств.

▫️ Після школи Новакович вивчала гуманітарні науки. Пізніше, після 9-річної перерви в освіті, закінчила Пенсільванський університет, будучи вагітною третьою дитиною.

▫️ Після коледжу Фібі влаштувалась у невелику компанію, де займалася аналізом систем озброєння. 1983 року приєдналася до ЦРУ.

▫️ З 1997 по 2001 Фібі працювала помічником, а потім заступником міністра оборони США, контролювала бюджети оборони та розвідки.

▫️ «Фібі завжди була дуже патріотичною. Вона мала більш консервативне і республіканське виховання, аніж її однолітки», — розповів Fortune Лінд, близький друг Новакович.

«Ви повинні запитувати себе, чи правильно дієте»: стиль управління Фібі Новакович

«Не треба квапити процес. Ніхто не досягає успіху за одну ніч», — порада, яку Фібі дала студентам в одному з інтерв'ю.

Новакович пропрацювала у GD 12 років, перш ніж стала гендиректором. Компанія саме переживала кризу — у 2012 році вона отримала перший за останні 20 років великий збиток у розмірі $332 млн. Це сталося через:

  • падіння продажу бойових та інформаційних технологій
  • дорогі закупівлі колишнього керівництва
  • скорочення видатків на оборону від держави

Фібі консолідувала операції компанії та скоротила персонал штаб-квартири зі 190 до 140 осіб. За даними S&P Capital IQ, це підвищило рентабельність грошових потоків з 12% у 2012 році до 14,6% у 2015 році.

Вийти з кризи допомогли і нові оборонні проєкти:

  • контракт на $13 млрд на продаж бронетехніки до Саудівської Аравії
  • 10-річний контракт на $17,6 млрд на будівництво підводних човнів для ВМС США
  • купівля CSRA — провідного постачальника IT-послуг для Міноборони та розвідувальних служб США

Завдяки різноманітності IT-продукції на ринках аерокосмічної та оборонної промисловості, General Dynamics продовжує зміцнювати свої позиції. У 2021 році компанія повідомила про продаж на суму $38,5 млрд, що на 1,4% більше, ніж у 2020. Чистий прибуток за рік становив $3,3 млрд порівняно з $3,2 млрд у 2020-му.

Фібі досі керує General Dynamics. В одному з інтерв'ю на запитання про те, як стати впливовим лідером, вона відповіла: «Ви повинні постійно запитувати себе: “Чи правильно я роблю?". Інакше ризикуєте не побачити потенційних помилок».

За словами Фібі, керівник повинен весь час «заглядати за кут», ставлячи під сумнів свої рішення та стратегію.

Колеги та партнери називають Новакович рішучою, дотепною та прямолінійною.

«Вона абсолютно точно каже, чого чекає від вас. Коли ви виправдовуєте очікування, вона відкрито висловлює подяку, а коли ні — прямо говорить про це», – розповідає Майк Петтерс, гендиректор компанії Huntington Ingalls, яка співпрацює з GD.

Фібі уникає преси та рідко дає інтерв'ю. Ймовірно, ця звичка залишилася в неї з часів роботи у ЦРУ.

4. Ана Ботін, Banco Santander

Ана Патрісія Ботін — голова ради директорів банківської групи Santander. Представництва Santander є в Єврозоні, Великій Британії, низці країн Латинської Америки та США.

Як усе починалося

▫️ Ана народилася в іспанському місті Сантандер. Її батько був виконавчим директором банку Santander, а мати заснувала одну з найбільших музичних шкіл Іспанії.

▫️ З дитинства Ану готували до того, що одного разу вона замінить батька на його посаді. Батьки забезпечили їй найкращу освіту: школи Іспанії, Франції, Австрії та Великобританії, 5 мов, а потім Гарвард.

▫️ Після навчання Ботін 7 років пропрацювала у торговому залі банку JP Morgan (США), потім повернулася до Іспанії та приєдналася до Santander.

▫️ Ана входить до ради директорів Coca-Cola Company, до складу Ради з торгівлі та інвестицій Міністерства економіки Великобританії, є бізнес-послом британського уряду.

Бонуси новим клієнтам та «Прорив» для стартапів: як Ана врятувала британський банк та очолила Santander Group

У Santander Group Ана почала працювати в 1988 році борговим трейдером, але вже у 1992 її призначили старшим віцепрезидентом. Наступні 6 років вона керувала розширенням банку в Латинській Америці.

У 1999 році Ботін зробила перерву в банківській діяльності і заснувала фонд прямих інвестицій Suala Capital, а також вебконсалтингову компанію Razona. Ана описала цей період як один із найкорисніших у своїй кар'єрі. Такий досвід дозволив Ботін заглянути у світ стартапів та сформував її майбутню банківську стратегію, в основі якої лежать нові технології.

У 2002 році Razona була викуплена, Ботін повернулася до банківської справи і стала гендиректором Santander Group UK, який у той період переживав складні часи. Причини — обмежена лінійка продуктів та несприятливий економічний клімат. Опитування задоволеності клієнтів, проведене JD Power & Associates, визнало Santander найгіршим британським банком 2011 року.

Ботін усвідомлювала виклик, з яким зіткнулася. Вона відразу почала розширювати клієнтську базу та реформувати керівництво банку, замінивши як мінімум ⅔ із 120 менеджерів.

Під керівництвом Ботін банк почав виплачувати бонусні відсотки клієнтам після першого року користування рахунком. Для просування програми Ана запустила рекламну кампанію та залучила до участі британських спортсменів. Зрештою до 2014 року вдалося відкрити 2,7 млн нових рахунків.

Найбільшим внеском Ботін під час роботи у Великій Британії стала підтримка стартапів. Ана запустила програму «Прорив» — фонд у розмірі $392 млн. Головною метою було допомогти малому бізнесу перейти до середнього сегмента. Стратегія також включала торгові місії у Нью-Йорку та Бразилії, програму допомоги компаніям у наборі талановитих працівників із університетів.

У 2014 році Ана рішенням акціонерів була призначена виконавчим директором Santander Group. Вона обійняла посаду після смерті батька і стала четвертим головою банку в сім'ї — Ботін контролюють роботу Santander з початку XX століття.

«Усе, що ми робимо, де би ми не працювали, має бути простим та чесним. Ці два слова визначають, яким має бути наш банк», — сказала Ана на одному з перших засідань керівників Santander.

Рекомендуємо прочитати:

preview-64c7bc1a92433519987798.jpg

Чого навчилися слухачки курсу Women in Leadership у Laba

Читати

Серед гучних рішень Ботін — купівля збанкрутілого Banco Popular (BP) у 2017 році за €1(!). Santander покрив капітал та резерви банку, витративши €7 млрд. У підсумку було створено найбільший банк Іспанії з кредитування та активів із 17 млн клієнтів.

Працівники зазначають, що Ана як керівник відрізняється від свого батька. Вона не наполягає на тому, щоб її називали «ель президенте». І проводить збори в мадридському офісі банку, а не в розкішному комплексі Ciudad Grupo Santander, який створив її батько.

Ана вважає себе феміністкою і каже, що жінкам потрібно більше простору в світі, яким продовжують керувати чоловіки:

«Ми поставили собі за мету — до 2025 року на керівних посадах у раді директорів Banco Santander має бути 30% жінок. Дискримінація існує, і жінки потребують нашої допомоги».

За словами Ботін, потрапити на вершину їй допомогли освіта, наполегливість та вимогливість до себе. Вона щодня прокидається о 05:30 та лягає спати о 22:00. І хоча до посади голови Santander її готували з дитинства, Ана при кожній нагоді повторює, що всього досягла сама.

5. Емма Волмслі, GlaxoSmithKline

Емма Волмслі — перша жінка, яка очолила велику фармацевтичну компанію.

«Пишаюся тим, що очолюю GSK, оскільки ми об'єднуємо науку, технології та таланти, щоб разом випереджати хвороби»,йдеться на сторінці Емми в Linkedin.

Як усе починалося

▫️ Емма народилася у Великій Британії в сім'ї віцеадмірала.

▫️ Вищу освіту здобула в Оксфорді, де вивчала іноземні мови.

▫️ Волмслі провела 17 років у L'Oreal, де займала різні посади у сферах загального управління та маркетингу. Останні 3 роки роботи в компанії курувала бренди L'Oréal Paris, Maybelline і Garnier в Китаї.

Звільнила понад 40% топменеджерів: як кадрова стратегія Емми змінила GlaxoSmithKline

Емма приєдналася до GlaxoSmithKline у 2010 році як президент європейського підрозділу Consumer Healthcare (виробник споживчих товарів для здоров'я). А вже за рік очолила глобальний підрозділ Consumer Healthcare Worldwide.

У 2014 році під керівництвом Волмслі було створено спільний бізнес із виробництва безрецептурних медпрепаратів зі швейцарською фармацевтичною компанією Novartis. І продаж стрибнув на 38%.

«Consumer була маленькою сонною організацією з невеликим доходом, але щойно з'явилася Волмслі, компанія опинилася в центрі уваги!» — розповів журналу Fortune  один з колишніх топменеджерів GSK.

Досягнення та стиль керівництва Емми вразили Раду директорів. 2017 року Волмслі призначили новим гендиректором. Це було вкрай суперечливе та сміливе рішення, яке не сподобалося інвесторам:

«У неї навіть немає наукового ступеня!»

«І вона жінка!»

Еммі довелося зіткнутися з цілою купою проблем. Але головною були високі витрати на дослідження у галузі фармацевтики та вакцин (€3,85 млрд щорічно), які не давали результатів. Волмслі закрила 30 таких розробок.

Крім того, Емма очолила глобальну програму реструктуризації GSK, завдяки якій компанія почала економити $500 млн на рік. Гроші були інвестовані у розробку нових продуктів.

Потім Волмслі купила за $5,1 млрд біофармацевтичну компанію TESARO (США), яка спеціалізується на онкології. Угода зміцнила діяльність GSK Pharma і допомогла їй стати конкурентоспроможною в сфері онкології.

З першого дня Волмслі почала реалізовувати складну кадрову стратегію. Вона звільнила 40% топменеджерів, щоби залучити до GSK нові таланти.

Емма привела до компанії декілька відомих особистостей. Наприклад, Люка Міелса, який заради GSK залишив свою керівну посаду в AstraZeneca. І Карен Террелл, виконавчого директора Walmart (зараз вона директор GSK з цифрових технологій). Після цього інвестори переглянули своє ставлення до Волмслі.

Завдяки Еммі GSK перетворилася на глобальну біофармацевтичну компанію, яка займається розробкою препаратів та вакцин проти генетичних, імунних, онкологічних та інших захворювань.

Працівники вважають Волмслі рішучим, сміливим керівником, який не боїться вкладати гроші в амбітні проєкти, ухвалює складні рішення та постійно шукає способи розвитку компанії.

Бажаєте отримувати дайджест статей?

Один лист з найкращими матеріалами за місяць. Підписуйтесь, аби нічого не проґавити.
Дякуємо за вашу підписку!
Курс з теми:
«Women in Leadership»
Бізнес і управління
Веде Марина Ляшенко
13 лютого 14 березня
Марина Ляшенко